Sülearvuti HP inc. Notebook EliteBook 6 G1i U7-265U 512GB/16GB/W11P/13.3 C51HBET
Tootekood: C51HBET#AKD GTIN: 199485776477
Pakkumised
1524,00 € +7,95 € | |||
1620,21 € +7,85 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51HBET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1524.00 |
| Max. hind | 1620.21 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib