Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16250 16" FHD+ Core Ultra 7 265U 16GB/512GB Win11 Pro (182PF)
Tootekood: 182PF GTIN: 5397184937990
Pakkumised
1675,93 € | |||
2141,70 € +19,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 182PF |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1675.93 |
| Max. hind | 2141.70 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib