Sülearvuti HP Notebook EliteBook 8 G1i U5-225U 512GB/16GB/W11P/13.3 C51G6ET Inc.
Tootekood: C51G6ET#AKD GTIN: 199485775388
Pakkumised
1458,15 € +0,15 € | |||
1550,56 € −0,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51G6ET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1458.15 |
| Max. hind | 1550.56 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib