Sülearvuti HP inc. Notebook EliteBook 8 G1i U7-255U 512GB/16GB/W11P/13.3 C51LBET
Tootekood: C51LBET#AKD GTIN: 199485798929
Pakkumised
1606,45 € −1,65 € | |||
1707,41 € −2,31 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51LBET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1606.45 |
| Max. hind | 1707.41 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib