Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i 14 Intel Core Ultra 7 258V 14inch 32GB LPDDR5X 512GB M.2 PCIe Intel Arc Graphics 140V W11P 3YW
Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i 14 Intel Core Ultra 7 258V 14inch 32GB LPDDR5X 512GB M.2 PCIe Intel Arc Graphics 140V W11P 3YW
Tootekood: C51GVET#AKD GTIN: 199485775463
Pakkumised
1746,15 € −1,60 € | |||
1855,13 € −2,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51GVET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 1746.15 |
| Max. hind | 1855.13 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib