Sülearvuti DELL Dell Pro 16 Plus U7-265U/16Fhd+/16Gb/512Ssd/Scr/Wwr/W11P/3Ps (Estonian-Kb)
Tootekood: BTO107_PB16250_EMEA_ESK
Pakkumised
1807,40 € | |||
1838,31 € | |||
1780,27 € | |||
1780,59 € | |||
1814,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO107_PB16250_EMEA_ESK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Punane |
| Min. hind | 1780.27 |
| Max. hind | 2142.10 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib