Sülearvuti HP EliteBook 8 Flip G1i 13-tolline s learvuti AI PC Intel Core Ultra 5 225U Hybrida (2in1) 33,8 cm (13,3") WUXGA puuteekraan 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Wind
Sülearvuti HP EliteBook 8 Flip G1i 13-tolline s learvuti AI PC Intel Core Ultra 5 225U Hybrida (2in1) 33,8 cm (13,3") WUXGA puuteekraan 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Wind
Tootekood: C51G9ET GTIN: 199485776231
Pakkumised
1503,15 € −1,25 € | |||
1598,20 € −1,83 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51G9ET |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1503.15 |
| Max. hind | 1598.20 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib