Sülearvuti DELL Pro Max 14 MC14250/U5-235H/16GB/512GB SSD/Intel Arc/FgrPr & SmtCd/FHD IR Cam & Mic/14" FHD+/Backlit Kb/4 Cell/100W/vPro/W11Pro/3YPS
Sülearvuti DELL Pro Max 14 MC14250/U5-235H/16GB/512GB SSD/Intel Arc/FgrPr & SmtCd/FHD IR Cam & Mic/14" FHD+/Backlit Kb/4 Cell/100W/vPro/W11Pro/3YPS
Tootekood: BTO110_MC14250_EMEA GTIN: 662919123586
Pakkumised
1465,75 € +0,15 € | |||
1466,00 € +0,20 € | |||
1561,82 € +3,38 € | |||
1562,07 € +3,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO110_MC14250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 1465.75 |
| Max. hind | 1562.07 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib