Sülearvuti DELL Dell Pro 14 Plus 2In1 U5-235U/14Fht+/16Gb/512Ssd/Scr/Wwr/W11P/3Ps (Estonian-Kb)
Tootekood: BTO114_PB14250_2N1EMEA_ESK
Pakkumised
1863,00 € | |||
1894,63 € | |||
1834,52 € | |||
1834,99 € | |||
1870,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO114_PB14250_2N1EMEA_ESK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Min. hind | 1834.52 |
| Max. hind | 2207.80 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib