Sülearvuti Wortmann AG Terra Mobile 1671 Intel Core Ultra 5 125U s learvuti 40,6 cm (16 ") WQXGA 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11
Sülearvuti Wortmann AG Terra Mobile 1671 Intel Core Ultra 5 125U s learvuti 40,6 cm (16 ") WQXGA 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11
Tootekood: WLONONWCRFWIZ GTIN: 4039407083183
Pakkumised
1306,01 € +1,39 € | |||
1311,10 € +1,65 € | |||
1373,16 € +1,45 € | |||
1399,00 €* | |||
1399,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | WLONONWCRFWIZ |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1306.01 |
| Max. hind | 1399.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib