Sülearvuti Lenovo 14e Chromebook Gen 3 82W6 - Intel Core i3 N305 / 1.8 GHz - Chrome OS - UHD Graphics - 8 GB RAM - 128 GB eMMC - 35.6 cm (14") IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - Storm Gra
Sülearvuti Lenovo 14e Chromebook Gen 3 82W6 - Intel Core i3 N305 / 1.8 GHz - Chrome OS - UHD Graphics - 8 GB RAM - 128 GB eMMC - 35.6 cm (14") IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - Storm Gra
Tootekood: 82W6001RGE GTIN: 197531567673
Pakkumised
545,50 € | |||
562,86 € | |||
582,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82W6001RGE |
| Operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 545.50 |
| Max. hind | 582.60 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib