Sülearvuti HiRO M ngude s learvuti Y550 15,6 \ '\', 144Hz, I7 13620H, RTX 5050 8GB, 16GB RAM, 512GB SSD M.2, W11H
Tootekood: NBC-Y5505050-H00 GTIN: 5900626483841
Pakkumised
1323,50 € +1,39 € | |||
1328,70 € +1,80 € | |||
1391,44 € +1,45 € | |||
1409,00 €* | |||
1409,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NBC-Y5505050-H00 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1323.50 |
| Max. hind | 1409.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib