Sülearvuti HP Elitebook 6 G1i 16-tolline s learvuti AI PC Intel Core Ultra 7 265U s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11 Pro (802.11ax)
Sülearvuti HP Elitebook 6 G1i 16-tolline s learvuti AI PC Intel Core Ultra 7 265U s learvuti 40,6 cm (16 ") Wuxga 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-FI 6E (802.11ax) Windows 11 Pro (802.11ax)
Tootekood: C51GJET GTIN: 199485775432
Pakkumised
1402,80 € +0,70 € | |||
1492,02 € +0,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51GJET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1402.80 |
| Max. hind | 1492.02 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib