Sülearvuti Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0416W - Ultra 5-226V | 14" | 144Hz | 16GB | 512GB | W11Home | AI
Tootekood: 90NX0861-M00JA0 GTIN: 4711387784280
Pakkumised
806,17 € | |||
876,10 € | |||
884,24 € | |||
966,07 € | |||
1056,45 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NX0861-M00JA0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 806.17 |
| Max. hind | 1056.45 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib