Sülearvuti Asus Expertbook B3405CCA-LY0181X 14 "WUXGA/ULTRA 7 155H/16GB/SSD512GB/Inteli graafika/11PR Gentle Grey 3Y
Tootekood: B3405CCA-LY0181X GTIN: 4711636114349
Pakkumised
1096,85 € +2,35 € | |||
1134,39 € | |||
1227,20 € | |||
1239,00 €* | |||
1239,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B3405CCA-LY0181X |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1096.85 |
| Max. hind | 1239.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib