Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14255/AMD Ryzen AI 5 Pro 340/16GB/512GB SSD GEN4/14,0 FHD+/Radeon 840M/FGRPR & SMTCD/SMTCD/FHD/FHD/IR CAM/MIC/MIC/WLAN+WLAN+BT/BT/3 TABLET/3 rant
Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14255/AMD Ryzen AI 5 Pro 340/16GB/512GB SSD GEN4/14,0 FHD+/Radeon 840M/FGRPR & SMTCD/SMTCD/FHD/FHD/IR CAM/MIC/MIC/WLAN+WLAN+BT/BT/3 TABLET/3 rant
Tootekood: BTO602_PB14255_EMEA GTIN: 5902002319089
Pakkumised
1308,55 € +0,60 € | |||
1392,37 € +0,16 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO602_PB14255_EMEA |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1308.55 |
| Max. hind | 1392.37 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib