Sülearvuti DELL Pro 16 PC16250/U7 265U/16GB/512GB SSD/16.0" FHD+/Integrated/FgrPr/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/vPro/3YPS
Sülearvuti DELL Pro 16 PC16250/U7 265U/16GB/512GB SSD/16.0" FHD+/Integrated/FgrPr/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/vPro/3YPS
Tootekood: BTO109_PC16250_EMEA GTIN: 662919123432
Pakkumised
1393,76 € | |||
1400,70 € −2,90 € | |||
1464,85 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO109_PC16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1393.76 |
| Max. hind | 1537.40 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib