Sülearvuti DELL Dell Pro 14? U5-235U/14Fhd+/16Gb/512Ssd/W11P/3Ps (Nordic-Kb)
Tootekood: BTO106_PC14250_EMEA_NRK
Pakkumised
1398,91 € | |||
1423,87 € | |||
1377,55 € | |||
1383,74 € | |||
1404,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO106_PC14250_EMEA_NRK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Punane |
| Min. hind | 1377.55 |
| Max. hind | 1659.10 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib