Sülearvuti DELL Laptop Latitude 3550 Win11Pro U5 125U/16GB/512GB/15.6 FHD Touch/Integrated/noFgrPr/FHD/IRCam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/5YPS
Sülearvuti DELL Laptop Latitude 3550 Win11Pro U5 125U/16GB/512GB/15.6 FHD Touch/Integrated/noFgrPr/FHD/IRCam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/5YPS
Tootekood: Latitude 3550_U5 Touch GTIN: 5902002341639
Pakkumised
979,90 € +0,10 € | |||
1027,61 € +2,22 € | |||
1060,65 € | |||
1099,00 € +2,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Latitude 3550_U5 Touch |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 979.90 |
| Max. hind | 1099.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib