Sülearvuti HiRO Laptop gamingowy Y750 17,3\'\', 144Hz, i7 13620H, RTX 5050 8GB, 16GB RAM, 512GB SSD M.2, W11H
Tootekood: NBC-Y7505050-H00 GTIN: 5900626483858
Pakkumised
1331,70 € +0,15 € | |||
1419,00 €* +10,00 € | |||
1419,00 €* +10,00 € | |||
1419,81 € +3,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NBC-Y7505050-H00 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1331.70 |
| Max. hind | 1419.81 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib