Sülearvuti Lenovo Legion 5 15AHP10
Tootekood: 83M0002HPB GTIN: 198158680974
Pakkumised
1194,77 € +1,54 € | |||
1194,77 € +1,54 € | |||
1198,55 € −102,35 € | |||
1261,65 € −89,93 € | |||
1275,70 € +1,60 € | |||
1279,00 €* | |||
1279,00 €* −60,00 € | |||
1279,00 € | |||
1330,00 € +51,00 € | |||
1349,92 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83M0002HPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1194.77 |
| Max. hind | 1419.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib