Sülearvuti HP EliteBook 6 G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225U Laptop 33,8 cm (13.3") Ekran dotykowy WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Sülearvuti HP EliteBook 6 G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225U Laptop 33,8 cm (13.3") Ekran dotykowy WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Tootekood: C51H7ET GTIN: 199485775272
Pakkumised
1411,05 € −0,75 € | |||
1503,81 € +2,23 € | |||
1540,05 € | |||
1559,37 € +2,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51H7ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1411.05 |
| Max. hind | 1559.37 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib