Sülearvuti Asus ExpertBook Ryzen AI 7-350/16GB/512/Win11 144Hz
Tootekood: PM3406CKA-NZ0141W GTIN: 4711636180634
Eripakkumised
Pakkumised
1053,40 € −46,06 € | |||
1058,20 € −0,40 € | |||
1112,29 € −0,66 € | |||
1155,61 € −0,69 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PM3406CKA-NZ0141W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1053.40 |
| Max. hind | 1539.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib