Sülearvuti DELL Pro 14 PC14255 14" FHD+ R5 Pro 230 16GB/512GB SSD Win11 Pro (X9CCY)
Tootekood: X9CCY GTIN: 5397184958858
Pakkumised
1168,55 € | |||
1183,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X9CCY |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1168.55 |
| Max. hind | 1219.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib