Sülearvuti Asus B3405CVA-LY0194X Inteli tuum I5-1334U 14inch Wuxga 16GB DDR5 512GB PCIE W11P Well (P)
Tootekood: B3405CVA-LY0194X GTIN: 4711636101622
Eripakkumised
Pakkumised
663,00 € +0,51 € | |||
699,00 €* | |||
699,00 €* | |||
699,00 € | |||
817,55 € −23,25 € | |||
870,96 € −24,68 € | |||
871,30 € +0,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B3405CVA-LY0194X |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 663.00 |
| Max. hind | 871.30 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib