Sülearvuti DELL S learvuti laius 3550 Win11PRO U5 125U/16GB/512GB/15,6 FHD/Integreeritud/FGRPR/FHD CAM/MIC/WLAN + BT/BTLIT/TAADNIT KB/3 Cell/3YPS
Sülearvuti DELL S learvuti laius 3550 Win11PRO U5 125U/16GB/512GB/15,6 FHD/Integreeritud/FGRPR/FHD CAM/MIC/WLAN + BT/BTLIT/TAADNIT KB/3 Cell/3YPS
Tootekood: xctol355015emea_vp_U5 GTIN: 5902002334211
Pakkumised
946,80 € +0,10 € | |||
1017,61 € | |||
1062,00 € +2,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | xctol355015emea_vp_U5 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 946.80 |
| Max. hind | 1062.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib