Sülearvuti DELL 15 DC15250 i5-1334U 15,6" (39,6 cm) Notebook Core i5 - 512 GB SSD - 16 GB DDR4 - WLAN - Windows 11 Professional (P09V2)
Sülearvuti DELL 15 DC15250 i5-1334U 15,6" (39,6 cm) Notebook Core i5 - 512 GB SSD - 16 GB DDR4 - WLAN - Windows 11 Professional (P09V2)
Tootekood: P09V2 GTIN: 5397184958070
Pakkumised
777,30 € | |||
802,86 € | |||
827,32 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | P09V2 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 777.30 |
| Max. hind | 829.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib