Sülearvuti HP inc. Notebook ProBook 4 G1ah R5-220 512GB/16GB/W11P/14.0 C51G0ET
Tootekood: C51G0ET#AKD GTIN: 199485775821
Pakkumised
947,45 € +0,40 € | |||
991,63 € −0,11 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51G0ET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 947.45 |
| Max. hind | 991.63 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib