Sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14255|R7-250 AMD|16GB|512GB SSD|14" FHD+|AMD Radeon|W11 Pro|1Y Basic Onsite
Tootekood: RV811 GTIN: 5397184977170
Pakkumised
864,30 € +1,85 € | |||
902,31 € | |||
905,47 € | |||
919,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RV811 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 864.30 |
| Max. hind | 929.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib