Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2 - Intel Core i5 13420H / 2.1 GHz - Win 11 Pro - UHD Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 40.6 cm (16") (83K20076GE)
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2 - Intel Core i5 13420H / 2.1 GHz - Win 11 Pro - UHD Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 40.6 cm (16") (83K20076GE)
Tootekood: 83K20076GE GTIN: 199271461587
Pakkumised
758,05 € | |||
782,91 € | |||
806,98 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83K20076GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 758.05 |
| Max. hind | 809.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib