Sülearvuti NTT System Laptop NTT® Book B15IP 15,6" FHD, i7 1355U, 16GB RAM, 512GB SSD M.2, Windows 11 Home
Tootekood: NBC-i7B15IP-H01H GTIN: 5900626487207
Pakkumised
740,80 € +0,35 € | |||
778,14 € +0,81 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NBC-i7B15IP-H01H |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 740.80 |
| Max. hind | 778.14 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib