Sülearvuti NTT System Laptop NTT® Book B15IP 15,6" FHD, i3 1315U, 8GB RAM, 512GB SSD M.2, Windows 11 Pro
Tootekood: NBC-i3B15IP-H01P GTIN: 5900626487047
Pakkumised
638,45 € +30,95 € | |||
643,20 € +3,91 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NBC-i3B15IP-H01P |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 638.45 |
| Max. hind | 643.20 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib