Sülearvuti Asus B3405CVA-LY0822X Intel Core i5-13420H 14inch WUXGA LED 16GB DDR5 512GB M.2 NVMe PCIe SSD W11P TENDER (P)
Sülearvuti Asus B3405CVA-LY0822X Intel Core i5-13420H 14inch WUXGA LED 16GB DDR5 512GB M.2 NVMe PCIe SSD W11P TENDER (P)
Tootekood: B3405CVA-LY0822X GTIN: 4711636180689
Eripakkumised
Pakkumised
930,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B3405CVA-LY0822X |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 930.20 |
| Max. hind | 930.20 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib