Sülearvuti NTT System Laptop NTT® Book B15IP 15,6" FHD, i5 1334U, 16GB RAM, 512GB SSD M.2, Windows 11 Pro
Tootekood: NBC-i5B15IP-H01P GTIN: 5900626487139
Pakkumised
679,80 € +0,30 € | |||
714,10 € +0,07 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NBC-i5B15IP-H01P |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 679.80 |
| Max. hind | 714.10 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib