Sülearvuti NTT System Laptop NTT® Book B15IP 15,6" FHD, i3 1315U, 16GB RAM, 512GB SSD M.2, Windows 11 Pro
Tootekood: NBC-i3B15IP-H02P GTIN: 5900626487054
Pakkumised
629,65 € +0,30 € | |||
663,02 € +1,05 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NBC-i3B15IP-H02P |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 629.65 |
| Max. hind | 663.02 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib