Sülearvuti NTT System Laptop NTT® Book B15IP 15,6" FHD, i3 1315U, 8GB RAM, 512GB SSD M.2, Windows 11 Edu
Tootekood: NBC-i3B15IP-H01E GTIN: 5900626487078
Pakkumised
546,90 € +0,55 € | |||
553,09 € +0,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NBC-i3B15IP-H01E |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 546.90 |
| Max. hind | 553.09 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib