Sülearvuti HP ProBook 4 G1ah 16 inch Notebook PC AMD Ryzen 5 220 Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro AI PC
Sülearvuti HP ProBook 4 G1ah 16 inch Notebook PC AMD Ryzen 5 220 Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro AI PC
Tootekood: C51HKET GTIN: 199485776507
Pakkumised
977,85 € | |||
1033,16 € −47,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C51HKET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 977.85 |
| Max. hind | 1033.16 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib