Sülearvuti DELL Pro 15 Essential PV15250 - Intel Core i7 1355U / 1.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Grafik - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 39.487 cm (15.6") (4RVMJ)
Sülearvuti DELL Pro 15 Essential PV15250 - Intel Core i7 1355U / 1.7 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Grafik - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 39.487 cm (15.6") (4RVMJ)
Tootekood: 4RVMJ GTIN: 5397184978115
Pakkumised
782,84 € | |||
822,39 € | |||
944,10 € +8,59 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 4RVMJ |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 782.84 |
| Max. hind | 944.10 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib