Sülearvuti DELL Laptop Pro 14 Essential PV14255 W11P Ryzen 7 250|16GB|512GB|AMD Radeon|FgrPr|WLAN+BT|14.0 FHD+|BcklKb|4C|65W|3YPS Carbon Black (Plastic)
Sülearvuti DELL Laptop Pro 14 Essential PV14255 W11P Ryzen 7 250|16GB|512GB|AMD Radeon|FgrPr|WLAN+BT|14.0 FHD+|BcklKb|4C|65W|3YPS Carbon Black (Plastic)
Tootekood: PV14255_HWK_550 GTIN: 5902002343343
Pakkumised
789,65 € +0,10 € | |||
829,75 € +1,79 € | |||
884,19 € | |||
886,10 € +1,91 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14255_HWK_550 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 789.65 |
| Max. hind | 886.10 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib