Sülearvuti Asus Expertbook BM1503CDA-S70989X
Tootekood: BM1503CDA-S70989X GTIN: 4711636180399
Eripakkumised
Pakkumised
1038,48 € | |||
1042,60 € −1,65 € | |||
1096,66 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BM1503CDA-S70989X |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1038.48 |
| Max. hind | 1096.66 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib