Sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14255/AMD Ryzen 7 250/16GB/512GB SSD/AMD Radeon/FgrPr/WLAN + BT/14.0" FHD+/taustvalgustusega Kb/4 Cell/65W/W11 Pro/3YPS
Sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14255/AMD Ryzen 7 250/16GB/512GB SSD/AMD Radeon/FgrPr/WLAN + BT/14.0" FHD+/taustvalgustusega Kb/4 Cell/65W/W11 Pro/3YPS
Tootekood: PV14255_HWK_550 GTIN: 662919122862
Pakkumised
829,35 € +0,40 € | |||
869,28 € +0,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14255_HWK_550 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 829.35 |
| Max. hind | 869.28 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib