Kasutatud sülearvuti HP S learvuti s learvuti 15-FD0107D i7-1255U/15,6" FHD puuteekraan/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Natural Silver
Kasutatud sülearvuti HP S learvuti s learvuti 15-FD0107D i7-1255U/15,6" FHD puuteekraan/16GB/SSD 512GB/BT/Win 11 Natural Silver
Tootekood: 15-FD0107D GTIN: 5903719151597
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 15-FD0107D |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib