Sülearvuti DELL Alienware 16 Aurora AC16250 - Core 5 210H | 16" | 16GB | 512GB | Win11 | RTX 3050
Tootekood: AC16250_RPLH-R_005 GTIN: 5397321028130
Pakkumised
1071,50 € +0,50 € | |||
1120,58 € +8,16 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AC16250_RPLH-R_005 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1071.50 |
| Max. hind | 1120.58 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib