Sülearvuti Asus CR1104CGA-N00200 11,6 "HD/N100/8GB/EMMC64GB/UHD/Chrome OS Mineral Grey 5y s learvuti
Tootekood: CR1104CGA-N00200 GTIN: 4711387831045
Eripakkumised
Pakkumised
243,40 € −0,10 € | |||
249,77 € −26,70 € | |||
264,42 € −0,16 € | |||
264,90 €* | |||
264,90 €* | |||
269,10 € −0,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CR1104CGA-N00200 |
| Operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 243.40 |
| Max. hind | 269.10 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib