Sülearvuti Asus vivook 15 x1504va-bq3561w-I3-1315U | 15,6 "| 16GB | 512GB | WIN11H | Sinine
Tootekood: 90NB13Y1-M01580
Pakkumised
533,90 € +1,90 € | |||
549,38 € +0,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB13Y1-M01580 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 533.90 |
| Max. hind | 549.38 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib