Sülearvuti Medion Avantum 17 E1e Notebook Intel N100, Intel UHD Graphics, 4 GB DDR4, 128 GB SSD, Windows 11 Home (MD600001)
Sülearvuti Medion Avantum 17 E1e Notebook Intel N100, Intel UHD Graphics, 4 GB DDR4, 128 GB SSD, Windows 11 Home (MD600001)
Tootekood: MD600001 GTIN: 4061275240238
Pakkumised
349,60 € | |||
356,66 € | |||
379,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MD600001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 349.60 |
| Max. hind | 379.18 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib