Sülearvuti Lenovo Laptop V15 G4 AMN Ryzen 3 7320U / 16 GB / 512 GB (82YU0100RM)
Tootekood: 82YU0100RM GTIN: 197528752136
Pakkumised
460,20 € +14,87 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YU0100RM |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 460.20 |
| Max. hind | 460.20 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib