Sülearvuti HP EliteBook 850 G3 i5-6200U 15.6 FHD SVA AG 8GB 1D 2133 DDR4 256GB TLC
Tootekood: T9X19EA#AK8 GTIN: 889894881700
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | T9X19EA#AK8 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2016-01-28 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib