Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (20FB002U) 14.0" FHD
Tootekood: 20FB002U
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB002U |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2016-02-10 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib