Kasutatud sülearvuti DELL 15 DC15255 AMD Ryzen 7 7730U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 BLACK ENGLISH FRENCH
Kasutatud sülearvuti DELL 15 DC15255 AMD Ryzen 7 7730U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 BLACK ENGLISH FRENCH
Tootekood: LDC15255117BLK-PUS
Eripakkumised
Pakkumised
595,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LDC15255117BLK-PUS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 595.00 |
| Max. hind | 595.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-05 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib